Przedłużamy sezon o Kocierz Extreme Triathlon

Kocierz Extreme Triathlon  - 11.10.2020 - Mucharz - Kocierz Hotel&Spa 

 

Goszcząc w najfajniejszym hotelu w caluśkich Beskidach Kocierz Hotel&Spa, w corocznej bazie Tour de Pologne , kończymy sezon w ekstremalnych okolicznościach pięknej Przełęczy Kocierskiej. 

 

Całość zabawy zaczyna się w zupełnie nowych okolicznościach na zupełnie „nowym” jeziorze mucharskim . Razem z gminą Mucharz zapraszamy Was na 1 km pływania w uroczych okolicznościach przyrody . 

 

Potem kocie skradanie na Kocierz i 55 km jazdy po najbardziej wymagających podjazdach w okolicach i 1500 metrów przewyższenia z finałowym 10 km podjazdem na Kocierz. 

 

Ostatni etap zacznie się na terenie hotelu Kocierz Hotel&Spa i pobiegnie prześlicznymi i „przeywamagającymi" szlakami dając nam pętlę o długości 12 km i prawie 700 metrów przewyższenia. 

 

Na mecie czeka pyszna strawa i sława pokonania Kocierz Extreme Triathlon. 

 

Weekend będzie dodatkowo uatrakcyjniony przez : 

 

Na Kocierz Time Trial - Czasówka z Łękawicy z metą w Kocierz Hotel&Spa - 10 km podjazd zapowiada się naprawdę konkretnie :) . Zawody odbędą się w sobotę. 

 

Na Kocierz Kids Run - W sobotę wszystkie dzieci zapraszamy na bezpłatny bieg pod górkę dla dzieci w wieku od 0 - 12 lat . W kategoriach : 0 - 3 lat ; 4 - 6 ; 7 - 9 ; 10 - 12 . 

 

Szczegóły w najblizszych dniach a już dziś możecie sprawdzić : 

 

TRASA

 

PROGRAM WEEKENDU

 

REJESTRACJA

 

Zobacz film