Najważniejsze informacje Żywiec Beskid Extreme Triathlon - AKTUALIZACJA

Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie w pliku : 

RACE MAUNAL ŻBET

Z dodatkowych informacji, które nie zostały zawarte w książce : 

1. Worki do strefy T2 i na metę / dotyczy 1/2 IM / zostawiamy w biurze zawodów w sobotę. Wyjątek stanowią osoby, które będą odbierać pakiety w niedzielę. 

2. Przez nieskończony remont kolejki na Skrzyczne. Kolejką można zjechać tylko do Jaworzyny. Poinformujcie swoich kibiców. A wy  pamiętajcie, że w nagrodę czeka Was jeszcze 1,5 km zejścia do stacji dolnej na Skrzyczne. 

3. Przez remont kolejki zmieniamy godziny wyjazdów autokarów spod Skrzycznego nowe godziny : 15:30; 16:30;  17:30. Autobus jest przeznaczony tylko dla zawodników. 

3. Wyjątkowo będzie można odebrać pakiety startowe w niedzielę w godzinach 6:30 - 7:00 na Ośrodku Żeglarskim Politechniki / w miejscu startu / . Jednocześnie przypominamy o tym, że zalecamy obecność na odprawie technicznej w sobotę i objeździe trasy. Zawodnicy zobowiązani są do zaznajomienia sie z trasą, stosowania zasad zawodów i przepisów ruchu drogowego. 

4. Dodatkowe plany tras z umiejscowieniem bufetów : 

Dystans 1/4 IM : 

ROWER

BIEG 

Dystans 1/2 IM : 

ROWER

BIEG  - nastąpiła mała zmiana . nie biegniemy tyle główną drogą tylko wybiegamy na drogę do Radziechowych przez Wieprz. 

 

5. Objazd rowerów będzie podzielony na dwa dystanse. Na objeździe objedziemy wejścia i wyjścia na poszczególnych konkurencjach plus dojazdy do rynku . W sumie wszystko zamknie się w kilku kilometrach tempem rekreacyjnym :) 

6. Osoby, które zarezerwowały pianki proszone są o zgłoszenie tego faktu przy odbiorze pakietów. 

7. Bufet na mecie dystansu 1/2 IM będzie przzez remont kolejki będzie ograniczony tylko do wody. Bufet z posiłkiem regeneracyjnym będzie czekał na rynku. Weźcie to pod uwagę w momencie pakowania worka na metę. 

7. Natryski będą zapewnione na basenie miejskim na ulicy Zielonej na podstawie kuponu który będzie znajdował się w pakiecie startowym. 

 

 

 

Zobacz film